Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Online odečty vodoměrů

Online odečty vodoměrů

Online odečty vodoměrů

Online odečty vodoměrů slouží pro časté pravidelné sledování spotřeby vody pro diagnostické, statistické či fakturační účely. Stav vodoměru se pravidelně (i několikrát za den) přenáší přes radiovou síť do webové databáze. K této databázi má uživatel nepřetržitý přístup a může tak kdykoli vyhodnotit stav vodoměru (například dispečink). Nadstavbou může být upozornění na případné nestandartní stavy jako nadměrný průtok, únik, zpětný tok, zaplavení a podobně.

Online odečty se nejčastěji používají pro sekční vodoměry ve vodohospodářské síti či, vodoměry v průmyslových parcích, výrobních objektech a podobně.

Dle požadavku zákazníka a stávajícího vodoměru jsme schopni navrhnout řešení pro stávající vodoměr či dodat nový vodoměr spolu s veškerým radiovým vybavením, instalací potřebného SW na Váš počítač a zajištěním přístupu k datům.

Kromě použití v průmyslových aplikacích je online řešení vhodné i pro plošné zavedení v oblasti vodohospodářských společností. Dle použitého informačního systému je často možná i integrace do IS pro účely snadného přenosu dat a fakturace.

Pokud máte zájem o online odečty, prosím, kontaktuje nás pro více informací na:

mail: info@kapka-vodomery.cz

telefon: + 420 727 931 399

Kontakt

Bylany 85
284 01 Kutná Hora

Hodiny pro zákazníky:
Po - Pá: 7 - 11 a 12 - 14

327 512 918

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací