Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Bytové vodoměry

Jsou jednovtokové suchoběžné vodoměry s antimagnetickou ochranou rozšířené v mnoha zemích Evropy. Vyrábí se ve velikostech R 1/2" a R 3/4" s nominálním průtokem Q3 1,6 m3/hod a Qn 2,5 m3/hod. Jednotlivé typy vodoměrůjsou připraveny pro rádiový systém odečtu měřidel

Jsou jednovtokové mokroběžné vodoměry s vysokým stupněm neovlivnitelnosti, jejichž konstrukce umožňuje měření spotřeby vody na stejném principu jako u domovních (vodárenských-patních) vodoměrů. Vodoměry jsou připraveny pro rádiový systém odečtu měřidel. Dodávají se ve velikostech R 1/2" a R 3/4" s trvalým průtokem 1,6 m3/hod a 4 m3/hod.

Popis vodoměru

  • vodoměr na studenou vodu do 30°C a na teplou vodu do 90°C
  • v souladu s ISO 4064 metrologická třída B pro horizontální montáž a třída A pro vertikální montáž
  • schválení typu měřidla v ČR i EU
  • magnetická ochrana
  • maximální pracovní tlak 10 barů
  • hygienické testy pro pitnou vodu dle vyhlášky 408/2005 Sb.

Kamstrup Multical 21

Jedná se o vodoměr s ultrazvukovým principem měření je to velice spolehlivý a přesný vodoměr. Velice rychle se rozšiřuje v obasti bytových vodoměrů také díky integrovanému radimodulu a možnosti dálkových odečtů. Pro využítí dálkových odečtlů je třeba dokoupit USB čtečku s anténou. 

Ultrazvukový vodoměr s radiomodulem, libovolná montážní poloha.

 

Enbra ETI

Vodoměr Enbra ETI má integorvaný pulzní výstup díky němuž je snadno připojitelný k systému dálkovýcj odečtů nebo může být využit pro řízení dávkování. 

Jednovtokový suchoběžný vodoměr s antomagnetickou ochranou, libovolná montážní poloha. 

 

Sensus Residia Jet

Jednovtokový suchoběžný vodoměr s antomagnetickou ochranou, libovolná montážní poloha.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací