Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Jednotlivci a small business

Dálkové odečty vodoměrů pro jednotlivce a malé firmy

Nabízíme jednoduchou možnost, jak mít přehled o spotřebě vody ve Vaší domácnosti, nemovitosti, podniku apod.

Díky IoT (Internet of Things/Internet věcí) zařízení připojenému k vodoměru máte možnost být neustále informování o stavu spotřeby na Vašem vodoměru. Stav vodoměru můžete sledovat ve webovém rozhraní odkudkoli. Případný únik vody jste schopni zjistit včas.

Základem je vodoměr vybavený impulzním výstupem. Zabýváme se prodejem vodoměrů a dokážeme Vám poradit, zda lze použít Váš stávající vodoměr nebo zda je potřeba pořídit jiný vhodný vodoměr a tento Vám dodat - odkaz na náš e-shop.

Impulzní výstup vodoměru je připojen k zařízení IoT, které sleduje stav vodoměru a pravidelně jej odesílá na server. Data o stavech vodoměrů jsou poté prezentována ve webovém prostředí, kam k nim máte přístup kdykoli a odkudkoli. Jednoduše se přihlásíte na internetovou stránku. We webovém prostředí vidíte Váš vodoměr (či více vodoměrů), historii spotřeby, grafy, informace o síle signálu, stavu baterie a teplotě radiomodulu. 

Neváhejte nás kontaktovat nebo použijte formulář: 

 

Kontakt

Bylany 85
284 01 Kutná Hora

Hodiny pro zákazníky:
Po - Pá: 7 - 11 a 12 - 14

327 512 918

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací