Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

Vodoměry

Bytové vodoměryBytové vodoměry

svojí konstrukcí, kvalitou, spolehlivostí, vysokým stupněm ochrany a dostupností jsou používány k měření pitné vody pro bytové jednotky v panelových a bytových domech a sezónní použití v zahrádkářských koloniích.

více o bytových vodoměrech
 

Domovní vodoměryDomovní vodoměry

různých velikostí a typů jsou pro svoji vysokou přesnost měření a univerzální montážní podmínky nejpoužívanější vodoměry k měření pitné vody ve vodárenském průmyslu jako patní měřidla na vodovodních přípojkách panelových a bytových domů, rodinných domů, zahrádkářských a chatových kolonií.

více o domovních vodoměrech
 

Průmyslové vodoměryPrůmyslové vodoměry

jsou díky svým konstrukčním prvkům požívány k měření pitné vody jako patní a sekční měřidla ve vodárenském průmyslu stejně jako v průmyslových podnicích pro fakturační a technologické účely. Konstrukce průmyslových vodoměrů umožňuje výměnu samostatně ověřitelného měřicího mechanismu bez nutnosti demontáže pouzdra vodoměru z armatury.

více o průmyslových vodoměrech
 

Indukční průtokoměryIndukční průtokoměry

Pro nejvyšší požadavky přesnosti měření slouží právě indukční průtokoměry. Měřit lze libovolné kapaliny a inteligentí elektronika umožňuje různé výstupy včetně M-BUS.

více o indukčních průtokoměrech
 

Rádio modulyRádio moduly

Rádiový systém slouží pro pohodlné a bezpečné odečítání měřidel z těžko přístupných míst.
Naše nabídka obsahuje součásti radiového systému, snímače impulsů i zařízení pro GSM přenos. Nabízíme rovněž potřebný obslužný software.

více o Rádio modulech
 

VodostopVodostop

Vodostop je systém pro včasné zastavení vody při nežádoucím úniku, či havárii na potrubí.
Důmyslný systém ochrání Váš majetek a výrazně ušetří finance za spotřebu vody.
Vyrábí se v provedení 1/2" pro bytové vodoměry, 3/4" - 2" pro domovní přípojky až do DN50.
V případě, že máte bytové vodoměry pro studenou i teplou vodu, můžete využít Vodostop DUO. Získáte duální řídící jednotku pro 2 nezávislé větve.

více o systému Vodostop
 
K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací