Přeskočit na obsah | Přeskočit na navigaci

E-shop

VodoměryVodoměry

V naší nabídce najdete vodoměry bytové, domovní, průmyslové a hydrantové. Nabízené značky zahrnují především ELSTER, SENSUS, KADEN a MADDALENA. Nechybí ani indukční průtokoměry. Samozřejmostí je rovněž nabídka vodoměrného příslušenství.

více o vodoměrech
 

Rádio modulyRádio moduly

Rádiový systém slouží pro pohodlné a bezpečné odečítání měřidel z těžko přístupných míst.
Naše nabídka obsahuje součásti radiového systému, snímače impulsů i zařízení pro GSM přenos. Nabízíme rovněž potřebný obslužný software.

více o Rádio modulech
 

VodostopVodostop

Vodostop je systém pro včasné zastavení vody při nežádoucím úniku, či havárii na potrubí.
Důmyslný systém ochrání Váš majetek a výrazně ušetří finance za spotřebu vody.
Vyrábí se v provedení 1/2" pro bytové vodoměry, 3/4" - 2" pro domovní přípojky až do DN50.
V případě, že máte bytové vodoměry pro studenou i teplou vodu, můžete využít Vodostop DUO. Získáte duální řídící jednotku pro 2 nezávislé větve.

více o systému Vodostop
 

Dálkové přenosy

Pro zákazníky z řad vodárenských společníků, business parků, facility management společností, firem a podobně nabízíme možnost implementace dálkových walk by/drive-by či online odečtů z vodoměrů .

Nabízíme řešení radiových přenosů jak pochůzkových (walk-by/drive-by) tak i online, kdy není třeba aby odečítač byl v radiovém dosahu vodoměru, ale naměřené hodnoty jsou přenášeny přes vybudované fixní sítě. 

Kontakt

Bylany 85
284 01 Kutná Hora

Hodiny pro zákazníky:
Po - Pá: 7 - 11 a 12 - 14

327 512 918

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie.
Více informací